İçeriğe geç
Anasayfa » YKS Matematik Özel Ders – Lise Matematik Özel Ders

YKS Matematik Özel Ders – Lise Matematik Özel Ders

YKS Matematik Özel Ders

Hayatımızın en kritik sınavlarından olan bu sınavda bizlere başarı kapısını açacak en önemli ders matematiktir. Bu başarı bizleri meslek sahibi yapacak ve hayatımızın geri kalanını bu meslek sayesinde kazanacağız. YKS sınavında matematik öğrencilerin korkulu rüyası olmaktan çıkıp rahatlıkla başarılı olabilecekleri bir ders haline gelebilmektedir. Bu iki ayaklı sınavın ilk gününde TYT sınavı gerçekleşecek. Ve TYT Matematik özel ders ile öğrencilerimiz 9.sınıf matematik ve 10.sınıf matematik konularından sorumlu olacakları bu sınavdan başarılı ayrılma imkanına sahip olacaktır.

İlk gün gelen başarı ile öğrencimizin özgüveni artacak ve ikinci sınava daha rahat olarak girecektir. Sınavın ikinci ayağında ise AYT Matematik özel ders ile lisenin 11.sınıf matematik ve 12.sınıf matematik konularıyla öğrencinin tüm eksiklerini tamamlayarak sınava hazır hale getirilecek ve hedeflediği meslek sahibi olmak için istediği bölüme giriş hakkı kazanmaktadır. Daha önceki yıllarda geometri olarak ayrı bir ders olan. Ancak daha sonra matematik ile beraber anlatılan ders için de Geometri özel ders alarak eksikleri kapatabiliriz.

Lisede seçtiğiniz alan ister sayısal isterse eşit ağırlık olsun, matematik olmadan üniversite kazanmamız nerdeyse imkansızdır. Bu nedenle derslerimize ne kadar erken başlarsak yapacağımız net sayısı daha fazla olmaktadır. Ve daha iyi sıralama yapma imkanı elde edebilir. Ayrıca iyi üniversitelerde kendimize yer edinebiliyoruz. Bu zorlu yolculukta sizlere tecrübemiz ile eğitim koçluğu da yaparak nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini gösteriyor. Ve sizleri nelerin beklediğini anlatarak kötü bir sürpriz yaşamanızın önüne geçmiş oluyoruz. Siz de bu süreçte matematik özel dersi için bizleri arayabilirsiniz.

Lise Matematik Özel Ders

Çocukluktan çıktığımız genç olarak adlandırıldığımız lise dönemi derslerimiz için de büyük değişiklerin yer aldığı yerdir. 9.sınıf matematik özel ders ile Tyt matematik özel ders konularının bir çoğu hatta tamamına yakını bitirilmektedir. 10.sınıf matematik   ders ile Tyt ders konuları neredeyse tamamlanmış oluyor. 11.sınıf matematik özel ders ile AYT matematik özel ders konularına başlangıç yapılır. 12.sınıf matematik özel ders ile AYT  ders için önemli konular olan limit türev integral özel ders konularını bitirmiş oluruz.

Lise matematik özel ders sadece son sınıf için düşünülmemeli aksine lisenin başından sonuna kadar konuların eksiksiz bir şekilde tamamlanması sağlanmalıdır. Ayrıca son yıllarda yks sıralamasının büyük değişimlerine neden olan diploma notu da baştan itibaren hazırlandığımız bu süreçte yüksek olacak ve bizi daha iyi yerlere getirecektir.

Bu süreç sadece lise matematik özel ders ile değil; öğrenci koçluğu ile hem öğrenci hem de ailesine bu süreçte nelerle karşılaşacaklarını anlatmak, planlamak, plana uymak ve daha da önemlisi bu süreci kontrol etmekten geçmektedir. Üniversitenin kapılarını açan anahtar olarak gördüğümüz matematik; maalesef anlık çalışma ile başarı kazanabileceğimiz bir ders değil. Planla bir çalışma gerektiren, analitik düşüncemizi geliştirmemiz gereken ve sürekli çözüm yolları bulmamız gereken derstir.

Bu nedenle tedbirimizi önceden almalı ve matematiğe gereken özeni göstermemiz gerekir. Bu yolda sizlere sadece özel ders imkanı değil tam anlamıyla öğrenci takibi yaparak öğrencinin durumuna göre bir yol belirleyecek. Ve çizilen bu yolda engelleri beraber aşacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir