İçeriğe geç
Anasayfa » Özel Ders-Grup Ders

Özel Ders-Grup Ders

BİREBİR EĞİTİM SİSTEMİ İLE KAZANACAKSINIZ

Birebir Eğitim, sınavlara hazırlıkta ve okul derslerine takviyede öğrenmenin en etkili yoludur.
Birebir Eğitimde, tüm ilgi sadece öğrenci üzerindedir, kalabalıkta kaybolmaz.
Birebir Eğitimde, dersler öğrencinin seviyesinde ve anlama hızında gider.
Birebir Eğitimde, öğrencinin bilgi seviyesi en üst düzeye çıkar, pratiği artar.
Birebir Eğitimde, öğrenci takıldığı her noktayı her an sorabilir.
Birebir Eğitimde, öğrenci derslerine düzenli devam eder.
Birebir Eğitimde, öğrencinin isteklerine her zaman kolay ulaşılır.
NEDEN BİREBİR EĞİTİM

Öğrenciye özel birebir eğitim…
Birebir Eğitim, öğrencilerin kişisel özelliklerini, Öğrenme yöntemlerini göz önünde bulundurarak, her bir öğrenciye kendine özel, en verimli öğretim biçimini birebir sağlar.

Eksikleri gidermeye odaklı etkin eğitim…
Birebir Eğitim, öğrencilerin eksik yönlerini tespit ederek, bu yönleri geliştirmeye yönelik ayrı programlar hazırlar.

Verimli zaman yönetimi…
Birebir Eğitim, öğrencilerin ihtiyaçlarını belirledikten sonra, sahip oldukları zamanı en verimli şekilde kullanabilecekleri kişiye özel programlar hazırlar.

Hedefe ulaşmaya yönelik eğitim…
Birebir Eğitim, öğrencilerin hedef belirlemelerinde yardımcı olur, sağladığı etkin ve verimli eğitim ile öğrencilerin hedeflerine ulaşmasında danışmanlık yapar.

Sınav kaygısına psikolojik destek, bilgi ve özgüven sağlama…
Birebir Eğitim, son yıllarda başarısızlıkta en büyük etken olan sınav kaygısını gidermeye yönelik, psikolojik destek, bilgi, özgüven sağlama teknikleri ile öğrencilerin başarıya ulaşmasını sağlar.

BİREBİR EĞİTİM SİSTEMİ BAŞARIYI GARANTİ EDİYOR

Birebir Eğitim merkezimizde tecrübeli ve dinamik bir kadro İle çalışıyoruz.

Birebir Eğitim, son yıllarda başarısızlıkta en büyük etken olan sınav kaygısını gidermeye yönelik, psikolojik destek, bilgi, özgüven sağlama teknikleri ile öğrencilerin başarıya ulaşmasını sağlar.

Öğrenme şekillerinin ve algılama fonksiyonlarının her bireyde değişik şekillerde ve hızlarda olduğu bilinciyle sorumluluğunu üzerimize aldığımız her öğrenciyi, değişen sınav sistemine en iyi şekilde hazırlamak ve bu yolda her gelir düzeyindeki aileye aynı hizmet kalitesini vermek kurumumuzun birinci hedefidir.
Birebir eğitim, verdiği nitelikli eğitim ve etkin zaman yönetimiyle, öğrencilere, emeklerinin karşılığını alacakları eğitim danışmanlığı sağlar.

Birebir Eğitim, hedefe ulaşmaya yönelik, bilgi sağlama ve etkin zaman kullanımı yöntemleriyle sınavları öğrenciler için kabus olmaktan çıkarır.
Tüm detayların belirlendiği “check up” sistemi ile her öğrencinin potansiyelini ve birikimini belirliyor, bunun sonucunda öğrencilerimize kişiye özel öğretim teknikleri uyguluyoruz.

Bu yöntemin en belirgin özelliği sürekli geri dönüt alarak, öğretene kadar anlatım sürecinin devam etmesidir. Bir konu bir öğrenciye bir kez anlatılırken başka bir öğrenciye üç kez anlatılabilmektedir.

Bu sayede, ‘ temel zayıflığı’, ‘ bazı konuları öğrenirken güçlük çekme’, ‘çalıştıktan sonra sanki bir şey bilmiyormuş duygusu yaşama’, ‘hangi konunun akılda ne kadar kaldığını bilememe, gibi sorunları çözüyoruz.